с. Олександрівка. Олександрівська ЗОШ

Загальні відомості про заклад

Дата створення, його особливості.

Олександрівська ЗОШ І ступеня заснована у 1961 році як початкова школа. У 1998 році реорганізовано у загальноосвітню школу І ступеня с.Олександрівка.

Навчально-виховний процес здійснюється в одному приміщенні.

Форма власності

Комунальний заклад Рокитнівської районної ради.

Основні напрями діяльності

Організація навчально-виховного процесу:

• забезпечення реалізації навчальних планів і програм для загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів;
  • реалізація Програми національного виховання на 2008-2020 роки;
  • забезпечення функціонування системи учнівського самоврядування, батьківського комітету.

Організаційна структура закладу

Навчально-виховний процес для 19 учнів здійснюється в одну зміну у одному приміщені. У приміщені школи знаходиться 2 класні кімнати, загальна площа яких становить 60м2 , учительська.

Організовано роботу методоб’єднання вчителів початкових класів.

Школа працює над науково-педагогічною темою “Удосконалення змісту, форм і методів навчання на основі впровадження в навчально-виховний процес інноваційних технологій ”.

Навчально-виховний процес забезпечує 4 учителі, із яких 3 мають І категорію, 1 має категорію “спеціаліст”.

Обслуговуючий персонал – 1 чоловік.