с. Олександрівка. Олександрівська ЗОШ

Перелік документів з охорони праці

1. Акт прийняття готовності школи до нового навчального року в цілому та акти-дозволи по проведенню занять в кабінетах фізики, хімії, інформатики, біології, майстерні, спортзалу. 2.   Положення про організацію роботи з охорони праці в установах освіти. Методичні рекомендації щодо роботи служби охорони праці в навчальних закладах освіти. 3.   Посадові інструкції для працівників школи з урахуванням вимог охорони праці, затверджені директором і погоджені з профкомом. 4.   Програми вступного та первинного інструктажів, затверджені директором школи. 5.   Положення про навчання з питань охорони праці (розробити та затвердити конкретно для закладу). 6.   План-графік проведення навчання з питань охорони праці, з якими повинні бути ознайомлені працівники. 7.   Робочі навчальні плани і програми підготовки працівників на основі типових навчальних планів і програм, затверджених Міносвіти за погодженням з Держнаглядохоронпраці. 8.   Наказ керівника на створення постійно діючої комісії з питань охорони праці. 9.   Перелік професій, посад працівників, які звільняються від первинного, повторного та позапланового інструктажів. 10.      Наказ по школі щодо допуску   до стажування при прийомі на роботу, в якому визначається тривалість стажування та прізвище відповідного працівника. 11.      Перелік посад і професій працівників, яким необхідно проходити стажування на робочому місці. 12.      Програми стажування для кожної конкретної професії, посади, робочого місця, які затверджуються керівником.. 13.      Правила внутрішнього розпорядку для працівників школи. 14.      Журнали реєстрації і видачі інструкцій з охорони праці. 15.      Інструкції з охорони праці для працівників по встановленій формі і переглядаються у встановлені терміни. 16.      Положення про організацію роботи з охорони праці та Положення про службу охорони праці в школі. 17.      Паспорт санітарно-технічного стану школи. 18. Протоколи перевірок стану захисного заземлення, петлі "фазануль", ізоляції електромережі, випробувань електрозахисних засобів. 19. Журнал реєстрації вступного інструктажу з охорони праці, реєстрація інструктажу на робочому місці. 20. Колективний договір адміністрації і профкому щодо проведення заходів з охорони праці, акти перевірок виконання колективного договору. 21. Наказ про призначення відповідних осіб за роботу з охорони праці, пожежну безпеку, безпечну експлуатацію котлів і водонагрівачів, за електрогосподарство, при організації і проведенні суспільної, продуктивної праці, масових заходів. 22.  Інструкції з охорони праці в навчальних кабінетах, майстернях, спортзалах, харчоблоках, котельнях, їдальнях та інших приміщеннях. 23.  План евакуації учнів на випадок виникнення пожежі. 24.  Програма занять з учнями по вивченню Правил дорожнього руху,          пожежної безпеки користування газом тощо. 25.       Акти про нещасні випадки з працівниками школи, пов’язані з виробництвом, з учнями під час навчально-виховного процесу (форма Н-1, Н-2 (Зберігати 45 років). 26.       Журнал реєстрації нещасних випадків. 27.  Нормативно-інструктивні матеріали з охорони праці і техніки безпеки, що діють у закладах освіти. 28.       Положення про навчання, інструктаж і перевірку знань працівників з питань охорони праці школи: а) журнал навчання працівників з питань охорони праці (теми, підпис викладача, відмітки присутніх); б) протокол перевірки знань працівників з питань охорони праці.